Diety

Terapia żywieniowa w przypadku nadwagi i otyłości:

 • Nadwaga i otyłość to obecnie najczęściej występujące problemy zdrowotne związane ze złym stylem życia. Są podstawowymi czynnikami ryzyka wielu chorób przewlekłych, takich jak choroby serca, układu oddechowego, cukrzycy typu 2, nadciśnienia tętniczego, niektórych chorób nowotworowych, jak również przedwczesnej śmierci. Jeżeli Twoja waga jest nieodpowiednia dla Ciebie i niepotrzebnie dźwigasz zbędne kilogramy, nie czekaj zmień to już dzisiaj!
 • Terapia żywieniowa w przypadku niedowagi
  Niedowaga jest równie ważnym problemem jakim jest nadwaga. O tym ja ciężko jest przybrać na wadze nawet kilka kilogramów, wiedzą najlepiej osoby borykające się z tym zagadnieniem.  Jeśli chcesz poznać przydatne informacje, praktyczne porady żywieniowe, które pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie – jak przytyć? Skorzystaj z oferty mojego Gabinetu Dietoterapii i dowiedz się jak poradzić sobie z niedowagą.
 • Diety i żywienie dzieci
  Jak uporać się z niejadkami? Co zrobić, aby dziecko chętniej zjadało przygotowane przez nas posiłki? Jak uniknąć kupowania słodyczy, chipsów i fast foodów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, możesz dowiedzieć się u mnie. Pamiętajmy bowiem, że właściwe nawyki żywieniowe wyrabia się u dzieci od najmłodszych lat, zatem dobrze jest im zawczasu zapobiec, by nie procentowały one w dorosłym ich życiu.
 • Żywienie kobiet w ciąży i karmiących
  Ciąża i karmienie piersią to szczególny czas dla każdej kobiety. Bardzo ważne jest zatem, by w tym okresie organizm matki otrzymywał wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a dieta była dobrze zbilansowana i urozmaicona.  Im rozsądniej podejdzie się do tego tematu tym lepsze będą efekty nie tylko dla będącej w ciąży kobiety, a później karmiącej, ale przede wszystkim dla zdrowia dziecka.
 • Żywienie w przypadku chorób i schorzeń
  Choroby dietozależne wynikają głównie z nieprawidłowego sposobu odżywiania, tak samo jak łatwo za pomocą niewłaściwej diety można je nabyć, tak przy pomocy racjonalnego żywienia można im zapobiec lub zminimalizować ich skutki. Jeśli borykasz się min. z miażdżycą, nadciśnieniem tętniczym, podwyższonym cholesterolem lub chorujesz na cukrzycę, pamiętaj właściwa dieta może być kluczem do lepszego samopoczucia i zdrowia.
 • Diety wzmacniające wraz z suplementacją
  Kiedy dotyka nas choroba, długotrwały stres, jesteśmy narażeni na negatywny wpływ środowiska, a co za tym idzie nasz organizm jest słaby i pozbawiony energii, potrzebujemy wtedy porządnej dawki wzmacniającej w postaci odpowiednio skomponowanych posiłków oraz naturalnych suplementów. W dobie dzisiejszej cywilizacji, suplementacja naturalnymi preparatami jest czynnikiem niezbędnym do zachowania lepszego zdrowia i samopoczucia.
 • ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE W CHOROBIE NOWOTWOROWEJ

  W ramach wspólnej akcji z Nestle Health Science, zapraszam wszystkich zainteresowanych pacjentów onkologicznych do BEZPŁATNYCH konsultacji żywieniowych, które obejmują m.in. wywiad żywieniowy, wsparcie przed włączeniem chemioterapii, radioterapii, bądź interwencji chirurgicznej, wsparcie w skutkach ubocznych wymienionej terapii (m.in. utrata apetytu, biegunki, wymioty, niedożywienie itp.) jak i również otrzymanie dwóch darmowych produktów Resource. Dzięki współpracy z Nestle Health Science dostępnych jest aż 50 bezpłatnych wizyt w Gabinet Dietoterapii

  ZAPRASZAM!

Asparagus isolated on white background